E-mail cím: Jelszó:
Ha még nem regisztráltál kattints ide! Hozzáadom a kedvenceimhez!
Vissza a többi témához
tenyleg eredeti haj elado
Egy oldalon
hozzászólás jelenik meg.
nyna NYNA 2015. 09. 08. 14:41 4.
Sziasztok,
Szeretném ELADNI 47-50 cm hosszú, garantáltan MAGYAR, 147 tincsnyi póthajamat. A haj szőke melíros, már már szőkének mondható teljesen, mivel az alap natúr hajszín is egy 8-9- es árnyalat volt. Fodrászom melírozta ki egyetlen egyszer, így nem egy agyonszőkített, sérült haj. :) Én 5 hónapig hordtam, tehát kétszer volt felrakva. Visszabarnultam, és nem akartuk őt festegetni, mivel a szőke sajnos ledobja gyorsan a festéket. :( Bármikor megtekinthető Budapesten, és képeket is tudok küldeni. Természetesen felkeratinoztattam. :) Súlyra 14-15 dkg között van körülbelül, de kérésre mérem is!
Érdeklődni minden egyéb részletről e-mailben: bognar.nina@gmail.com

Szép napot :)
Nina
Válasz erre
e.beus e.beus 2013. 04. 26. 09:09 3.
Sziasztok!
Eladom barna színű, egyenes, dús, fényes hajamat. Soha nem volt festve, színezve, a haj vége nem törik. Egyelőre még a fejemen van, 35 cm-t szeretnék vágatni belőle. (Jelenleg 65-70 cm)
Érdeklődés esetén szívesen küldök képet róla.
Érdeklődni: e.beus@freemail.hu
Válasz erre
napraforgo napraforgo 2013. 03. 05. 15:59 2.
Eladom világosbarna színű, gyönyörű fényes, selymes copfomat. :) nagyon igényes, és hibátlan állapotú.CSAK minőségi termékekkel ápoltam.
(szulfát, szilikon, parabén mentes samponnal, balzsammal, hajolajjal, pakolással.)
Fodrász szerint 30, de sürgős lenne így 20 ezer az irányára.
Képet bármikor tudok róla küldeni, ha érdekel írj nyugodtan, megegyezünk! :)
50 cm hosszú, 8dkg
nsoos@citromail.hu
MAGANSZEMÉLY VAGYOK NEM FODRÁSZ :))
Válasz erre
manett27 manett27 2013. 02. 27. 08:25 1.
sziasztok szeretnem eladni fel eve vasarolt eredeti hajam
140gramm
60cm
barna szinu
kezi tresszelesu
ket hetet hasznaltam egy eskuvore csinaltattam,de azota
szoke vagyok (nagyon szoke)
es csak itt all a szekrenybe
80000ert vettem nem tudom mennyiert lehet eladni
tudok kepet is kuldeni
de meg tekintheto barmikor
varom az ajanlatokat :)
Válasz erre
© 2005-2018 hajam.hu - Minden jog fenntartva! Üzenet a szerkesztőknek  |  Médiaajánlat  |  Jogi közlemények és adatvédelmi elveink