E-mail cím: Jelszó:
Ha még nem regisztráltál kattints ide! Hozzáadom a kedvenceimhez!
Vissza a többi témához
Magyar haj eladó
Egy oldalon
hozzászólás jelenik meg.
nyna NYNA 2014. 05. 05. 20:48 6.
Sziasztok,
eladó kb 70 tincs, 40-45 cm-es 7-es színmélységű, festetlen, egyenes, magyar haj. Én hordtam, 3 hónapig, most cseréltettem hosszabbra. :) A haj Budapesten megtekinthető személyesen, és kérésre képeket is tudok küldeni. Garantáltan magyar a haj, és nekem keratinos hőillesztéssel volt fent. Árban szerintem meg tudunk egyezni. :) Bármi kérdés esetén írjatok erre a címre: bognar.nina@gmail.com

Válasz erre
hajshop hajshop 2014. 01. 10. 14:54 5.
Kedvező áron vásárolhat első osztályú ,kiváló minőségű póthajat.
Minden póthaj copfos kiszerelésben, natúr és festett színben egyaránt kapható.
Tekintse meg weboldalunkat és ha elnyerte tetszését de mégis bizonytalan,
szívesen segítek kiválasztani az egyéniségéhez, személyiségéhez leginkább megfelelő póthajat.

Elérhetőségem: 06203182514 Papp Gizella

Legfőbb célunk, hogy te is elégedett Vásárlónk legyél!

www.hajshop.giselle.hu
Válasz erre
e.beus e.beus 2013. 04. 26. 09:09 4.
Sziasztok!
Eladom barna színű, egyenes, dús, fényes hajamat. Soha nem volt festve, színezve, a haj vége nem törik. Egyelőre még a fejemen van, 35 cm-t szeretnék vágatni belőle. (Jelenleg 65-70 cm)
Érdeklődés esetén szívesen küldök képet róla.
Érdeklődni: e.beus@freemail.hu
Válasz erre
napraforgo napraforgo 2013. 03. 05. 15:58 3.
Eladom világosbarna színű, gyönyörű fényes, selymes copfomat. :) nagyon igényes, és hibátlan állapotú.CSAK minőségi termékekkel ápoltam.
(szulfát, szilikon, parabén mentes samponnal, balzsammal, hajolajjal, pakolással.)
Fodrász szerint 30, de sürgős lenne így 20 ezer az irányára.
Képet bármikor tudok róla küldeni, ha érdekel írj nyugodtan, megegyezünk! :)
50 cm hosszú, 8dkg
nsoos@citromail.hu
MAGÁNSZEMÉLY VAGYOK, NEM FODRÁSZ :))
Válasz erre
lucasara93 lucasara93 2013. 02. 20. 09:39 2.
Kérlek a topicban csak magyar hajat hirdessetek! Lehetőleg a saját, vagy ismerős által, vagy általatok vágott, ismert eredetű hajat... nem európainak hazudott mindenféle ismeretlen, import hajakat!
Köszi.
Válasz erre
lucasara93 lucasara93 2013. 02. 20. 09:37 1.
Sziasztok!
45 cm kislányhaj eladó, nagyon puha, selymes, vékony szálú. Színe szőkésbarna. Súlya 75 gramm. Minőségére garanciát vállalok! Ára: 20 ezer Ft. Kérésre küldök képet.

Igény szerint tincsezése, felvarrása megoldható. Hajfelvarrást 1500 Ft/sor áron vállalok.

Elérhetőség:
lucasara93@msn.com
facebook.com/Hajfelvarras
Válasz erre
© 2005-2018 hajam.hu - Minden jog fenntartva! Üzenet a szerkesztőknek  |  Médiaajánlat  |  Jogi közlemények és adatvédelmi elveink